Вихованці ДЮСШ ім.Дідіка стали срібними призерами Чемпіонату Дніпропетровської області серед команд 2011 року народження, Вища ліга, сезон 2025/2026, виборовши кубок чемпіона. Тренером спортсменів є Олександр Антоненко, наставник, який все своє життя присвятив дітям, розвитку футболу.